.

.

Се прашуваат девојки на нација модни џегингс, големини 4- & плус

Се прашуваат девојки на нација модни џегингс, големини 4- & плус

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Модата на модата на чудо нација брзо ќе стане нејзин омилен пантолона во нејзиниот плакар. Изгледот на оставата, во комбинација со удобноста на ногата и доволно стилски за да се спари добро со кој било врв. Конструирано во тексас миење со традиционално шиење и трим. Може да се премине совршено од игралиштето во забавата го прави ова совршено за секоја пригода и целодневно носење! Истегнете тексас. Предно копче. Јамки на појас. Темно миење тексас. Цветен вез. 74% BCI памук, 24% рециклиран полиестер, 2% спандекс. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент