.

.

Gogogate GGG2-TWS- GOGOGATE- сензор за врата од безжична гаража

Gogogate GGG2-TWS- GOGOGATE- сензор за врата од безжична гаража

DEN 3344.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој сензор за врата од безжична гаража Gogogate 2 е идеален за далечинско следење и контрола на вратите од гаражата. Кога се комбинира со системот Gogogate 2, испраќа сигнали за статус на врата, температура и услови на батерија. Лесно е да се инсталира и лесно да се користи вашиот дом безбеден, удобен и безбеден со Gogogate. Следи дали вратата од гаражата е отворена или затворена. Испраќа сигнали за настани преку паметен телефон или е -пошта. Контрола на статусот на батеријата на вратата на гаражата и сензорот. Лесно инсталирање. Компатибилен само со Gogogate 2. Вклучува 3 батерии на ААА и двострано специјално лепило.

Главните карактеристики

Избор на клиент