.

.

Ембер ентериери Пеги Модерна насликана суета маса, USB порта, светла, за спална соба

Ембер ентериери Пеги Модерна насликана суета маса, USB порта, светла, за спална соба

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Таблетот дава одличен простор и ви дозволува да одлучите која е најдобрата шминка што ќе ја изберете за тој посебен ден. Сијалиците не се вградени. Собраната тежина на производот е 105,2 фунти. На горната површина, сè уште има повеќе од доволно простор на табелата за да поставите сувенири или вашиот лаптоп .

Главните карактеристики

Избор на клиент