.

.

Училиште за униформа на момчињата за чудо нација за момчиња, панталони, големини 4-18, тенок и хаски

Училиште за униформа на момчињата за чудо нација за момчиња, панталони, големини 4-18, тенок и хаски

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Конечно, пар панталони за кои и двајцата можете да се согласите! Тој ќе го сака супер-мекиот и затегнат материјал кој нуди потег-со-хим вклопување и прилагодливиот лента за половината. Loveе ја сакате лесната грижа, отпорна на брчки, ткаенина за отпуштање на дамки и издржлив дизајн со засилени колена. Вкупна победа за неговата гардероба на училишниот ден. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Права нога. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Прилагодлива лента за половината. Ockебови : Две странични џебови и два џебови за заварување. Карактеристики : истегнете ја ткаенината на Chino Chino што е отпорна на брчки и има вградено издание на дамка од Scotchgard; Супер-меко чувство; јамки на ременот; Засилени колена. Училишна униформа се протегаат кино панталони за момчиња од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент