.

.

Колекција на ournoureенски жени Adelaide широка ширина peep пети лизга на сандали со блок потпетици

Колекција на ournoureенски жени Adelaide широка ширина peep пети лизга на сандали со блок потпетици

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Лизгајте во нешто шик оваа сезона со колекцијата Аделаид од Гурај. Овој стил на ширина ширина има мек материјал за вегета со вегетарија, обложен со подножје за подножјето за совршено вклопување. Peиркач и покриена блок потпетица го воздигнува изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : epиркање. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент