.

.

Едноставно маргаритка 18 18 Сини ладни салфетки, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 Сини ладни салфетки, сет од 4

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно салфетки со сини ладни нијанси на Simply 18 "x 18 " сини ладни нијанси од нашата едрилица, сонце и забавна колекција. Поставете ја масата со овие салфетки за да го оживеете вашиот простор за јадење со крајбрежна вибрација. Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Ова и сите дизајни од нашата колекција Sail, Sun, & Fun ќе го направат вашиот дом зрачен. Димензии : 19 L x 19 W во . Изберете од достапни бои. Конструиран со полиестер. Геометриска шема. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент