.

.

Маица со кратки ракави за женски тера и небо, со 2-пакет

Маица со кратки ракави за женски тера и небо, со 2-пакет

DEN 361.44

Пристапност
Во достапна форма

Надградете ги вашите основи со оваа супер-мека маица со краток ракав од Terra & Sky. Совршено за слој или носење самостојно, тоа е задолжително за вашиот случајен плакар. Доаѓа во удобен дво-пакет за градење на инстант гардероба. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% модал/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Mirtенска маица со кратки ракави со плус големина, 2-пакет од Terra & Sky.

Главните карактеристики

Избор на клиент