.

.

Машка пустинска сцена графички пливање шорцеви, S-XL

Машка пустинска сцена графички пливање шорцеви, S-XL

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Сончевите денови се повторно тука. Скокајте десно во забавата со овие шарени графички шорцеви за пливање. Од чудесното печатење до страничните и задните џебови, овие опуштени шорцеви за пливање се подготвени за ден на базен, ден на плажа или само виси ден. Без напор влечење на стилизирање, со удобен еластичен лента за половината и прилагодливо влечење, за одлично вклопување, овој костим за капење е подготвен да направи прскање. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Rise 6 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој; Еден џеб за размавта. Карактеристики : Faux Fly; печатење на сите. Машки печатени шорцеви за пливање.

Главните карактеристики

Избор на клиент