.

.

Еленс Стагс Децата го возвраќаат Jуниор кабриолет лизгање на чевли, големини 11-7

Еленс Стагс Децата го возвраќаат Jуниор кабриолет лизгање на чевли, големини 11-7

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Понекогаш тие се чувствуваат како чевли, а понекогаш и не-тоа е местото каде што влегува ударниот Jуниор со неговиот кабриолет дизајн. Тие лесно можат да ја склопат потпетицата за кршење за погодност. Ако се премислат, можат да го вратат во затворен мокасин. Овој разигран дизајн е направен во мека платно Твил со бујно испрскано единствено и светло зашивање на контраст. Материјал : Горна : платно; Инсол : Ева; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : лизгање. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : конвертибилен стил; мек, дише горен; Флексибилно вклопување со gore inserts на вамп и грб. Децата ги враќаат Jуниор кабриолет чевли за лизгање од елени.

Главните карактеристики

Избор на клиент