.

.

Нана го сподели прстенот на мајките на мајките од 1- Камен 10к со големина на жолто злато- Камен 1

Нана го сподели прстенот на мајките на мајките од 1- Камен 10к со големина на жолто злато- Камен 1

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Тркалезните симулирани симулирани камења за раѓање мерат 3,5 мм. Подаро и да и подари крајниот прстен/бенд каде едноставноста се издвојува за часот и убавината на овој елегантен прстен толку вештачки дизајниран што скоро ќе го однесе здивот. Прстен за носење и негувајќи засекогаш .Овој споделен измет со чист брилијантниот страничен прстен е персонализиран и прилагоден за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент