.

.

ЕВ од Елен Деџенерис сонувам повторувачка екипаж маица женски

ЕВ од Елен Деџенерис сонувам повторувачка екипаж маица женски

DEN 364.64

Пристапност
Во достапна форма

Сонувајте малку сон за оваа специјална мета од EV1 од Елен Деџенерис l - измешајте го тонот на Омбре и повторниот печатење од соништата го прави ова забавно, незаборавно додавање на вашиот изглед за време на викендот. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж. Графички однапред. Детали за достоинствени танц : Сонувајте повеќе, сонувајте го големиот, оваа маица Омбре е совршена за фармерки и шорцеви, под блејзер-со тоа што ќе ве однесе денот . 90% памук/10% полиестер/. Машина за перење. Увезени. EV1 од Елен Деџенерис сонува графички мета за жени. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што сè е прифатливо, туку и се е пријатно. Ова се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент