.

.

Супер талент USB 3. DataGuardian

Супер талент USB 3. DataGuardian

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Можеби најбалансираниот производ што некогаш сме го направиле, USB 3.0 Dataguardian нуди оптимална комбинација на перформанси, цена, безбедност и компатибилност во стилски алуминиумски куќиште. Заштитена со лозинка, USB 3.0 Data Guardian ќе ги задржи вашите датотеки безбедни во случај да го изгубите погонот. Вистински изведувач, USB 3.0 Dataguardian, нуди импресивни перформанси и во USB 3.0 и 2.0 порти. И не мора да бидете ИТ професионалец за да го користите. Нема што да се инсталира; USB 3.0 Dataguardian е подготвен да го користи на кој било компјутер, дури и без административни права. Супер талент USB 3.0 Data Guardian 8 GB Доволно капацитет за чување на основни документи и мултимедијални датотеки. За супер брз трансфер на податоци, искористете ја предноста на USB 3.0 поврзаноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент