.

.

Коаезне Блузи За Жени Обични Летни Врвови Од Чипка За Жени Удобни Трендовски Видете Преку Мрежа Кошула Со Среден Долг Ракав V Врат Секојдневна Вградена Туника Обле?

Коаезне Блузи За Жени Обични Летни Врвови Од Чипка За Жени Удобни Трендовски Видете Преку Мрежа Кошула Со Среден Долг Ракав

DEN 286.24

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузални Жени памук V Вратот Туника Дами Тренингот Кошули Големина шема : . Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 38,5 см/15,16" Ракав : 29см/11,42" Должина : 69см/27,17"Големина : Л Биста : 104см/40,94" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 29,5 см/11,61" Должина : 70см/27,56"Големина : xl Биста : 110cm/43.31" Рамо : 41.5 cm/16.34" Ракав : 30cm/11.81" Должина : 71cm/27.95"Големина : Xxl биста : 116cm/45.67" рамо : 43cm/16.93" Ракав : 30.5 cm/12.01" должина : 72cm/28.35"ГОЛЕМИНА : xxxl биста : 122cm/48.03" рамо : 44.5 cm/17.52" ракав : 31cm/12.20" должина : 73cm/28.74" ① прилики погоден за секојдневен изглед и Сите Прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и Состаноци. Queters Ques Овој Секојдневен Летен Макси Блузи Опремен Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечен Со Боемски Цветни Отпечатоци, Што Ви Дава Чувство На, Но Исто Така Открива Стабилно. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Летни Денови.

Главните карактеристики

Избор на клиент