.

.

Машки Марвел Дедпул Пораст За Тако Графичка Маичка Црна Голема

Машки Марвел Дедпул Пораст За Тако Графичка Маичка Црна Голема

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Порастот На Марвел Дедпул за Црната Маица Тако знае дека дури и смртта не може да ја запре љубовта на Дедпул кон мексиканската храна! Оваа прекрасна црна дедпул кошула го прикажува Дедпул како се издига од гробот со тако на неговиот ум отпечатен напред. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна машка графичка Маица Од Марвел. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска Нова Машка Маичка За Ноќта на Вештерките која е совршена за секоја пригода! Со вашите омилени ликови Како Дедпул. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Главните карактеристики

Избор на клиент