.

.

Флеш Зема Женски Џемпер Со Женски Врат Класичен Фустан Со Џемпер Зимски Топол Фустан Со Снегулки Со Долги Ракави Секојдневен Фустан Со Лабави Џемпери

Флеш Зема Женски Џемпер Со Женски Врат Класичен Фустан Со Џемпер Зимски Топол Фустан Со Снегулки Со Долги Ракави Секојдневен

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Почитуван клиент, ви благодариме што дојдовте Во Џубонг ! Store продавницата има голем број облека/жени / мажи / чевли/други дневни производи. За повеќе производи, можете да пребарувате на : https : //www./ пребарување?П=Juebong_ Карактеристики : Изработени од полиестерски материјали, модниот дизајн прави да изгледате поладно,Шик и удобно, Одлично За спорт, јога, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Жени Мода Обичен О-Вратот Класичен Долг Ракав Снегулка Печати Лабава Џемпер Фустан Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 56см/22.05 "Половината : 86см/33.86 " Должина : 77см/30.31". Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Рамо : 44см/17.32" Ракав : 56.5 см/22.24 "Половината : 90см/35.43 " Должина : 78см/30.71". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 45см/17.72" Ракав : 57см/22.44 "Половината : 94см/37.01 " Должина : 79см/31.10". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115см/45.28 "Рамо : 46см/18.11" Ракав : 57.5 см/22.64 "Половината : 98см/38.58 " Должина : 80см/31.50". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 58см/22.83 "Половината : 102см/40.16" Должина : 81см/31.89 " Материјал : Дише,лесен,топол и удобен За wear.It нема значително да се намали во миењето. Почитувани Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини, нашата големина е мала, ве советуваме Да Нарачате големина нагоре. Ако сакате да бидете полабави, ве молиме извршете големина нагоре. Благодарам!!. Натпревар : Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улична Облека, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Совршено спарете со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло време. Грижа : нема значително да се намали во миењето. Препорачано машинско перење и миење раце. На залиха и брза испорака. Женски Маички Класичен Џемпер Фустан Зимски Топол Фустан Со Снегулки Со Долги Ракави Обичен Лабав Џемпер Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент