.

.

Тајван Патување Храна Кина Арт Деко Мода Фиба Шамија Брош Коса Клип Барет

Тајван Патување Храна Кина Арт Деко Мода Фиба Шамија Брош Коса Клип Барет

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фиба,Облека За Глава : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Фиба Е совршен избор на дневна колокација, ретро стилот Во Европски стил ќе додаде уникатен шарм во вашиот живот. Користете како подарок топер или порибување полнети или како подарок себе. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Шнола овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Тајван Патување Храна Кина Арт Деко Мода Фиба Шамија Брош Коса Клип Барет.

Главните карактеристики

Избор на клиент