.

.

Фрли Перници Со Вклучени Свила Памук Перница Перници Стандардна Големина Еднобојна Шарени Перница Дневна Соба Софа Перница Спална Соба Декоративни Перници Џинов?

Фрли Перници Со Вклучени Свила Памук Перница Перници Стандардна Големина Еднобојна Шарени Перница Дневна Соба Софа Перница Спална

DEN 826.40

Пристапност
Во достапна форма

1 ПАРЧИЊА перница за перница ноќна Свилена Навлака ЗА Перница За Тело 20 Х 48 Сатенска Навлака ЗА Перница За Перници ЗА Мали Перници САТЕНСКИ Навлаки ЗА Перници ЛЕСНО СЕ СТАВААТ : Скриеното Затворање На Патент координирано Во Боја Носи Елегантен Изглед и Супер Е Лесно Да Се Наполнат Перници/полнила во Овие Навлаки за Перници. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Еез Навлаки За Перници (Не Вклучуваат Вметнување или Полнење ). СОВЕТИ : Нашиот Капак За Перници Одговара На Вметнување Од 18 Х 18 Инчи или Помала Влошка. Моделот Е На Предната Страна И Нема Печатење На Задната Страна. Ако Имате Било Какви Проблеми Во Врска Со Нашите Производи,Ве молиме Контактирајте Со Нас Во Времето. СОВЕТИ ЗА ПЕРЕЊЕ : Машинско Перење Во Ладна Вода Одделно, Нежно Циклус Точка Не . КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашата Покривка За Перници Може Да Ви Помогне Брзо Да Ги Промените Вашите Празнични Украси. Материјал : Изработен Од Полиестерски Лен, мек и пријателски за Кожата, Без Избледување или Може да се Користи На Отворено. Оваа Пролет Фрли Перница Покритие Ќе Вашата Соба, Е Лесно Да Се Меша И Со Други Пролет Декоративни Перници Или Одмор Украси.

Главните карактеристики

Избор на клиент