.

.

Бејзбол Стилски Кошули Со Кратки Ракави За Жени Со Преден Принт

Бејзбол Стилски Кошули Со Кратки Ракави За Жени Со Преден Принт

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Направете изјава со Оваа Маица која е повеќе од само облека-тоа е израз на вашата страст. Живописното и детално графичко печатење ја покажува вашата љубов кон животот на смел и уметнички начин. Изработена од мешавина од врвни ткаенини, оваа маичка нуди исклучителна удобност и издржливост. Прифатете го вашиот уникатен идентитет со оваа уникатна И привлечна Маица. 1. 95%Полиестер, 5% Спандекс 2. кружен врат, ставете затворање, уредни шевови, мек и ладен материјал, ракав Со Двојна игла и долниот раб 3. Направена често, дише и лесна ткаенина, ве спречува од огромножештина во лето. Можете да го носите за време на возење велосипед додека го чувствувате ладното ветре на лицето и кожата или можете да го носите дома уживајќи во неговата мекост. Совршено е за сите прилики : шопинг, забави, пешачење, спорт, патување итн.Можете да најдете мир и удобност во оваа кошула каде и да сте. 4. Машинско перење и ве молиме не паѓајте сува 5. Без разлика дали сте слатки и симпатични или саркастични и нервозни, подгответе се да се забавувате со оваа графичка маичка. Не ја испуштајте оваа прекрасна шанса да се изразите.Блеснете ги вашите пенливи личности дури и во овие жестоки денови што може да ги почувствувате.Само верувајте дека оваа кошула може да зборува!.

Главните карактеристики

Избор на клиент