.

.

Авамо Дами Торба Торба Врвот Рачка Рамо Торби Патент Чанти Платно Чанта Одвојува Патување Торбичка Бело Писмо

Авамо Дами Торба Торба Врвот Рачка Рамо Торби Патент Чанти Платно Чанта Одвојува Патување Торбичка Бело Писмо

DEN 479.20

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Црна, Бела, Каки, Сива, Зелена, Розова Материјал : Големина На Платнена Торба : 40x17x35cm/15, 75x6, 69x13, 78"Должина На Ременот за Рамо : 125cm/49"Тежина : 0,6 kg/1,32 lb Closure : Zipper Season : Пролет, Лето, Aut, Зима tstyle : Торба За Моден гласник Крст Торба За Тело, Торба За Рамо, Чанта, Чанта, Торба, Торба, Паричник Карактеристики : 1. Нашите чанти се погодни за млади девојки и жени.2. Природно секојдневен модерен дизајн, затворање на патент.3. Мазниот метален патент и висококвалитетниот хардвер ја прават чантата со вкрстено тело помодерна и издржлив4. Лесно се совпаѓа со целата облека во вашата гардероба, големата торбичка е задолжителна колекција за сите дами.5. Оваа модна торба чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените да купуваат, работат или излегуваат .пакетот вклучува : tt1 x Торба За Рамо (Други Додатоци Не Се Вклучени)Известување : tt toplease дозволи 1-3 СМ се разликува поради рачно мерење.поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Материјали : Изработени Од висококвалитетна платнена ткаенина, цврсти, издржливи и перат, убави и лесни, ниту едно животно не е повредено;. Дизајн : Отстранлив, прилагодлив ремен, фрлете го на рамо или носете го како вкрстено тело, во секој случај сте слободни да го посветите целото внимание на авантурата при рака-патент за затворање . Повод : Класичен И модерен изглед. Оваа торба за рамо за жени е совршен избор за работа, состаноци, забави, шопинг, патувања, плажи и други активности;. Широка употреба со моден дизајн и одличен квалитет, оваа чанта за чанти за жени ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент