.

.

Квалентни Биг_кид Девојки Сандала Дете Девојка Свадба Сандали Чевли Чевли Девојки За Лето Отворено Дете Со Бебе Девојка Сандали 12-Месеци Жолта 12

Квалентни Биг_кид Девојки Сандала Дете Девојка Свадба Сандали Чевли Чевли Девојки За Лето Отворено Дете Со Бебе Девојка Сандали

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Дете Девојка Свадба Сандали Чевли Новороденче Чевли Девојки За Лето Отворено Дете Со Бебе Девојка Сандали 12-18 Месеци ПОВОД-Формална, Забава, Секојдневен, Фотографија, активности На Отворено, Добро за секојдневна употреба. ЗАБЕЛЕШКА-ве Молиме измерете ги стапалата на бебето до должината на чевлите, возраста е само за повикување. Ве молиме големината според сликата. Материјал : Вештачка Кожа, Памучна мешавина 1 Пар Чевли ЛЕСНО-ЛЕСНО се лизга и исклучува. МЕКА-Мека, дише и удобна. Лесен И флексибилен За поддршка на Природното Движење На стапалото Метод На Затворање : МАТЕРИЈАЛ за затворање Кука и јамка-Мешавина Од Памук, гумен ѓон, чувајте го вашето бебе, мали чевли, оставете го вашиот сладок Послатки Метод На Затворање : Чевли За Базен За Затворање Со Кука и јамка За Девојки Девојките Се Лизгаат На Сандали Флип Флоп Големина 4. ЛЕСНО-ЛЕСНО Се Лизга И Исклучува. Бебе Девојки Сандали Базен Чевли За Девојки Желе Дете Сандали. ПОВОД-Формална, Забава, Секојдневна, Фотографија, Активности на Отворено, Добри за Секојдневна Употреба. Бебе Девојка Желе Сандали Дете Затнување Бебе Девојки Сандали. МАТЕРИЈАЛ-Мешавина Од Памук, Гумен Ѓон, Чувајте Го Вашето Бебе, Мали Чевли, Оставете Ги Вашите Слатки Повеќе Симпатични Слајд Сандали За Девојки Базен Чевли За Девојки Велигденски Сандали За Девојки. 1 Пар Чевли Одземени Слајдови Желе Мало Дете Сандали Девојки Т Ремен Сандали.

Главните карактеристики

Избор на клиент