.

.

Женски Чипка Редовни Фит Блузи Летна Мода Кратки Ракави Женски Блузи Цветни Маици Трендовски Облека Надвор Рамо Вратот Кошули Повик Лабава Туника Блуза Тренингот

Женски Чипка Редовни Фит Блузи Летна Мода Кратки Ракави Женски Блузи Цветни Маици Трендовски Облека Надвор Рамо Вратот Кошули

DEN 463.84

Пристапност
Во достапна форма

It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Прилика : Дневно, покажете го случајот, партијата. Убави врвови за подароци за жени . ПРЕБАРУВАЊЕ : жени шифон блузи за жени сини жени светкави тенкови врвни женски врвови туника со долги ракави женски врвови летни трендовски блузи за жени модна летна кошула рамо исклучено американско знаме ракав кошула потенок резервоар врв за жени кошули надвор од рамото врвови за лето кратки ракави в маици за вратот женски маици со кратки ракави американска тинејџерска кошула празнични жени доилки врвен резервоар ками цветна туника 3 4 ракави лето кошула фустан кошула додатоци v вратот туника плус големина партија блузи за жени кошули јуниори свети патрикс ден кошула жените појавување возбуда блузи жените издувам долги ракави блузи за жени жени 1. Материјал : полиестер. Постојат модерни кратки ракави. Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за ноќта на вештерките, блузи, палто, јакна, кошула, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, комплет итн. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент