.

.

Тоском Машки Панталони Спортски Панталони Хип-хоп Панталони Лесни Хеланки Обични Панталони Со Џебови За Трчање На Атлетски Тренинг

Тоском Машки Панталони Спортски Панталони Хип-хоп Панталони Лесни Хеланки Обични Панталони Со Џебови За Трчање На Атлетски Тренинг

DEN 345.44

Пристапност
Во достапна форма

Машки Панталони Панталони За Суи Панталони Хип-хоп Панталони Хеланки Обични Панталони Точка специфики 1. Ќе се чувствувате удобно цел ден. Покрај тоа, овие Панталони не се иритирачки. 2. Овие Панталони имаат појас со врвки. Исто така, гарантира опуштено вклопување бидејќи е изработено од висококвалитетни и еколошки бамбусови влакна. 3. Висока еластичност, без движење. 4. Вашиот најдобар спортски придружник. 5. Дизајн на џеб за лесен Мобилен телефон Пол : Менсезона : Пролет, Aut, Зимска Пригода : Спорт Или далиј Материјал : Стил На Полиестерски Панталони : Панталони, Хулахопки, Тип На Шема На Хеланки : Прилагодлив Струк, Должина На Глуждот, Дише, Врвка За Влечење, Еластичен Струк, Изолиран, Истегнат, Отпорен На Ветер, Пакет Отпорен на Брчки вклучува : 1 ПАРЧИЊА Sweatpants Size Waist Length Hip S74cm/29.13"100cm/39.37"108cm/42.52"M80cm/31.50"102cm/40.16"114cm/44.88"L86cm/33.86"104cm/40.94"120cm/47.24"XL92cm/36.22"106cm/41.73"126cm/49.61"XXL98cm/38.58"108cm/42.52"132cm/51.97"XXXL104cm/40.94"110cm/43.31"138cm/54.33"Size : SWaist : 74cm/29.13"Length : 100cm/39.37"Hip : 108cm/42.52"Size : MWaist : 80cm/31.50"Length : 102cm/40.16"Hip : 114cm/44.88"Size : LWaist : 86cm/33.86"Length : 104cm/40.94"Hip : 120cm/47.24"Size : XLWaist : 92cm/36.22"Length : 106cm/41.73"Hip : 126cm/49.61"Size : XXLWaist : 98cm/38.58"Length : 108cm/42.52"Hip : 132cm/51.97"Size : XXXLWaist : 104cm/40.94"Length : 110cm/43.31"Hip : 138cm/54.33" Машки Панталони Хип Хоп Спортски Панталони плус Руно Панталони Сива М. Плажи, фестивали, празници, релаксација, јога, ноќници, секој ден. Совршен за Одмор, Работа, Канцеларија, Состанок, Облека за Плажа, Дом, Улица, Забава, секаков вид секојдневен живот или секојдневна употреба. Супер удобен за носење, уникатен стил на панталони, ве прави поубави, модни и кул. Идеален за спортска и рекреативна облека на отворено (макбаскет, качување, пешачење).

Главните карактеристики

Избор на клиент