.

.

Деца Момчиња Симпатична Кардиган Кошула И Шорцеви Облека За Играње Одмор Отворено Мек Костум Големина 90

Деца Момчиња Симпатична Кардиган Кошула И Шорцеви Облека За Играње Одмор Отворено Мек Костум Големина 90

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

17"должина на дното : 28см/11. Повод : Костум за лето, fall, пролет.Деца Момчиња Симпатична Кардиганска Кошула И Шорцеви Облека За Играње Празничен Мек Костум На Отворено Карактеристики : Стил : Моден Стилски и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно препорачана висина : 70-115см должина на ракавот : Краток Ракаводлични За секојдневни, Дневни, забави или фотосесии, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња стилски и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечноодлични За секојдневни, Дневни, забави или фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Шоу За Бебињаизработен Е Од Убави Квалитетни Материјали,Меко Чувство На Рака, Без Никаква Штета На Кожата на Вашето Бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно Поставување на екранот,Ви Благодариме за разбирањето!Пакетот вклучува : 1pc Блузи+1 PC панталони+1pc shawlsizebustwaistslevelengthotoms Должина Препорачана возраст 8054cm/21. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.74"Должина : 36см/14.65"половината : 36см/14.26"ПОЛОВИНАТА : 34см/13.Закачете се да се исуши.02"6-12 Месеци 9055cm/21.

Главните карактеристики

Избор на клиент