.

.

Ноќта На вештерките Надгробен Споменик Скелет Надгробен Споменик Опседната Куќа РИП Камен Грозно Реквизити Декор За Забава Декорација На Дворот

Ноќта На вештерките Надгробен Споменик Скелет Надгробен Споменик Опседната Куќа РИП Камен Грозно Реквизити Декор За Забава Декорација

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Со Аксифакторифицирање од Пазарот На Џојбај.Опис r. r. Поставете го вистинскиот ужасен тон и дајте им морници на вашите гости со оваа надгробна плоча на гробиштата! Ќе ја направи најдобрата прогонувана декорација За Ноќта на Вештерките за вашиот дом или забава за Ноќта на Вештерките; и ќе додаде сериозен страв за да ја измами или третира ноќта! Задолжително прогонуван додаток За Ноќта на Вештерките што вашите гости ќе го забележат и ќе му се восхитуваат.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Пена.Р. - Големина : 38 * 25 * 3 км .р. - Реален Изглед Со Ефект На Завршна Обработка На Камен.р. - постојат обрасци во форма на глава на лилјак, вкрстена коска, череп.р. - Лесен, Совршен Прогонувачки Додаток на Вашиот Декор За Ноќта на Вештерките!р. - Најдобра Прогонувана Декорација За Ноќта на Вештерките за Вашиот Дом, Сцени на Гробишта или Забава За Ноќта на Вештерките! Реален Изглед Со Ефект На Завршна Обработка На Камен. |Постојат обрасци во форма на глава на лилјак, вкрстена коска, череп. |Лесен, Совршен Прогонувачки Додаток на Вашиот Декор За Ноќта на Вештерките! |Најдобро Опседната Декорација За Ноќта на Вештерките за Вашиот Дом, Сцени на Гробишта или Забава За Ноќта на Вештерките!.

Главните карактеристики

Избор на клиент