.

.

Креветчето Бебе Има Дете Девојки Облека Летаат Ракави Сончоглед Отпечатоци Блузи Фармерки Панталони Лента За Коса Постави Облека Месец Бебе Облека Девојка

Креветчето Бебе Има Дете Девојки Облека Летаат Ракави Сончоглед Отпечатоци Блузи Фармерки Панталони Лента За Коса Постави Облека

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето. Тип на шема : Сончогледи. Пол : Девојка. Тип на ракав : Кратки Ракави. Повод : абење, роденденски подарок, забава, носење игра, одмор, одмор, семеен собир, фотографија, дома или надвор.Девојките Носат Домашна Облека Мама Возбудливи Панталони Тинејџерка Облека Панталони 3 Стара Облека Бебе Девојка Месеци Облека Бебе Девојка Облека Облека Поставете Табела : . Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 54см/21,26" Горна Должина : 20см/7,87" Должина На Панталони : 36см/14,17"Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 56см/22,05" Горна Должина : 22см/8,66" Должина На Панталони : 38см/14,96"Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 58см/22,83" Горна Должина : 24см/9,45" Должина На Панталони : 40см/15,75"Големина : 110 препорачана возраст : 2-3 години биста : 60см/23,62" Горна Должина : 26см/10,24" Должина На Панталони : 42см/16,54"Големина : 120 препорачана возраст : 3-4 години Биста : 62см/24,41" Горна Должина : 28см/11.02" Должина На Панталони : 44см/17.32" цветен печатен врв на кошула, навистина симпатичен; Искинатите Фармерки се толку кул и модерни. Панталоните Се Дизајнирани Со Еластичен Струк И Предно Копче, Нудејќи Добро Вклопување. Вашето Девојче Мора Да Го Сака Овој Цветен Комплет За Панталони. Облеките За Мали Девојчиња Се Добри за Спарување со Сандали, Скејт Чевли,Платнени Чевли,спортски Чевли, А Исто така И Сонце Или Можеби Очила за Сонце. Супер Кул За Носење Во Пролет, Лето И Aut. За Секојдневно Носење, Празници, Родендени, Секојдневни, Забави, Фотографија За Бебиња, Уникатни И Привлечни, Исто Така Прекрасен Подарок За. Машинско Перење. Пакетот Вклучува : 1pc Топ+1pc панталони+1pc Лента За Коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент