.

.

Дтидтпе Јакни За Жени, Жени- ' Жилет Елек Со Долги Ракави Потопла Јакна За Тело Палто Надворешна Облека Зимски Палта За Жени, Розова

Дтидтпе Јакни За Жени, Жени- ' Жилет Елек Со Долги Ракави Потопла Јакна За Тело Палто Надворешна Облека Зимски Палта За Жени,

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

02 "Должина : 74cm/29.93" Ракав : 64cm/25. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Модна Јака : Должина На Ракавот Со Качулка : Долга Боја : Како Што покажува Сликата пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : . Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.54" Ракав : 63cm/24.22" рамо : 37см/14.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни. Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 40cm/15.83" Должина : 71см/27.23 " Должина : 72см/28.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : XXXXL Сад Големина : 16 Велика Британија Големина : 18 ЕУ Големина : 44 Биста : 116cm/45.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Големина : XXXL Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 112cm/44. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. И она што те движи, не трогнува.57" ракав : 58см/22.41 "Должина : 75cm/29.20 "Должина : 77cm/30.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Големина На САД : 4 велика британија големина : 6 еу големина : 32 биста : 92СМ/36. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.

Главните карактеристики

Избор на клиент