.

.

Gyouwnll Спиење Облека За Жени Пижами За Жени Спортски Градници За Жени Беспрекорна Долна Облека Решетка Проѕирен Градник Истегнување Тренингот Култура Елек

Gyouwnll Спиење Облека За Жени Пижами За Жени Спортски Градници За Жени Беспрекорна Долна Облека Решетка Проѕирен Градник Истегнување

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

   Карактеристики : 1. големина : Л големина НА САД : 8 велика британија големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 86см/33,86 "Должина : 15см/5,91" . Облеката е премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина на вистинската големина.30" големина : mus големина : 6uk големина : 10eu големина : 36bust : 82cm/32.28 "Должина : 14см/5.91"xl10144090cm/35.51"Големина : Lus Големина : 8uk големина : 12eu големина : 38bust : 86cm/33.Мека и удобна за носење, носење под сите ваши врвови и фустани без ракави и прерамки. големина : XL сад големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 Биста : 90cm/35.Жените возрасни мода култура врвот кошула, тенок одговара и да видиме преку дизајн.големина : М сад големина : 6 велика британија големина : 10 еу големина : 36 Биста : 82см/32.30" достапни од акции, Брза испорака. Женска Беспрекорна Долна Облека Решетка Проѕирен Градник За Истегнување На Тренингот Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Забава, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст (Проѕирен) Стил : Обична должина На Фустанот : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Градник Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Големината На Големината На Големината На Големината 6103682см/32,28"14см/5,51"Л8123886см/33,86"15 см/5.91"големина : xlus големина : 10uk големина : 14eu големина : 40bust : 90cm/35.43 "Должина : 16cm/6.43"должина : 16cm/6.28"Должина : 14cm/5.

Главните карактеристики

Избор на клиент