.

.

Оактри Анти-пип Магнетна Адсорпција Метал Телефон Случај За IPhone Плус Двострано Стакло Магнет Капак За Iphone XS Ma XR Случаи

Оактри Анти-пип Магнетна Адсорпција Метал Телефон Случај За IPhone Плус Двострано Стакло Магнет Капак За Iphone XS Ma XR Случаи

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Материјал : Калено стакло + КОМПЈУТЕР + мат. Боја : како на сликата. Стил на дизајн на случај : капак на Огледало. Карактеристики : Компатибилен Со Xs Max XR X 10 7 8 плус телефон. Карактеристики : Оригинален хибриден дизајн + отпорно на удари и издржливо куќиште + зацврстено стакло + магнетно + превртување. Име на производот : анти-ѕиркаат магнетни телефон случај. Земја На Производство : Кина . Пакетот вклучува : . 1*анти-ѕиркаат магнетни телефон случај. Забелешки : . 1.Вистинската боја може малку да се разликува од сликата поради различните ефекти на мониторот и осветлувањето. 2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 мм поради рачно мерење. 1. Карактеристики : оригинален хибриден дизајн + отпорно на удари и издржливо куќиште + зацврстено стакло + магнетно + превртување. 2. Функции : Отпорен На Удари, отпорен на гребење, водоотпорен, анти-фулен најновата мода магнетна адсорпција мобилен телефон школка. 3. Куќиштето за мобилен телефон е лесно да се инсталира, само ставете го задниот случај во задниот случај, металниот браник има магнетна функција за адсорпција. 4. Оваа футрола за телефон, исто така, ги спречува луѓето околу вас да ѕиркаат и да ги штитат тајните во вашиот телефон. 5. Ве молиме внимателно прочитајте го описот пред купувањето за да се осигурате дека ја купувате вистинската ставка.

Главните карактеристики

Избор на клиент