.

.

Волмек Рачна Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У Детска Силиконска Четка За Заби Глава Мека Наежвам Орална Четка За Чистење Заби За Мали Деца Деца

Волмек Рачна Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У Детска Силиконска Четка За Заби Глава Мека Наежвам Орална Четка За Чистење

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . Уникатен дизајниран за деца нежни непца и чувствителни нема да им наштети на непцата, детскиот емајл. Headономската глава на четката Во Форма На Буквата У е погодна за обликот и механиката на структурата на децата. Мек силикон, мек раб околу 360 степени, обезбедувајќи удобно чувство на четкање, ефикасно длабоко чистење. Помогнете им на вашите деца да развијат здрави навики за четкање. Малата големина е погодна за возраст од 1-8 години, а големата за возраст од 8-12 години. Спецификации : . Материјал : Течен Силикон. Боја : Транспарентна. Големина : Мала, Голема (Опционално). Мала Големина На Четка : 4,8*3,3 см. Голема Големина На Четка : 5,5*3,8 см. Пакет Листа : . 1 * Главата На Четката За Заби Уникатна наменета За нежни непца за деца и чувствителна нема да им наштети на непцата, детската глеѓ. Headономската глава за четка Во Форма На Буквата У е погодна за обликот и механиката на структурата на децата. Мек силикон, мек раб околу 360 степени, обезбедувајќи удобно чувство на четкање, ефикасно длабоко чистење. Помогнете им на вашите деца да развијат здрави навики за четкање. Малата големина е погодна за возраст од 1-8 години, а големата за возраст од 8-12 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент