.

.

Женски Блузи Со Кратки Ракави Лабава Блуза Цветни Жени Летни Тркалезни Кошули Со Деколте Сива 5XL

Женски Блузи Со Кратки Ракави Лабава Блуза Цветни Жени Летни Тркалезни Кошули Со Деколте Сива 5XL

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 БЛУЗА : С САД : 4 Биста : 98см/38,58" Ракав : 18см/7,09" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 102см/40,16" Ракав : 19см/7,48" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27,95" Големина : Л Сад : 8 биста : 108СМ/42,52" ракав : 20см/7,87" рамо : 39см/15,35" должина : 72см/28,35" големина : Xl САД : 10 БИСТА : 114см/44,88" Ракав : 21см/8,27" Рамо : 40см/15,75" Должина : 73см/28.74" Големина : Xxl САД : 12 Биста : 120cm/47.24" Ракав : 22cm/8.66" рамо : 41cm/16.14" должина : 74cm/29.13" Големина : XXXL Сад : 14 биста : 126cm/49.61" ракав : 23cm/9.06" рамо : 42cm/16.54" должина : 75СМ/29.53" ГОЛЕМИНА : ххххл сад : 16 биста : 132см/51.97" ракав : 24см/9.45" рамо : 43см/16.93" должина : 76см/29.92" големина : хххххл сад : 18 биста : 138см/54.33" Ракав : 25см/9.84" Рамо : 44см/17.32" Должина : 77см/30.31" летни врвови за жени. Краток Ракав Блуза Со Цветни Круг Деколте Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; плус големина врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент