.

.

Мода Љубовници Чевли Обични Чевли Дише Двојка Слободно Време Папучи

Мода Љубовници Чевли Обични Чевли Дише Двојка Слободно Време Папучи

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" Нога Широк : 8.5-9см/3.4-3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" нога широк : 9-9,5 см/3.5-3.7" големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5 еу : 39.5 ЦН : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9" големина : 42 Сад : 9,5-10 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 ДОЛЖИНА на стапалото : 26СМ/10,2" широк СТАПАЛО : 10см/3,9" големина : 43 сад : 10,5 велика британија : 7,5 еу : 41 цн : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,4" ШИРОК СТАПАЛО : 10,5 СМ/4,1" Големина : 44 сад : 11 велика британија : 8 еу : 42 цн : 270 должина на стапалото : 27 см/10,6" ШИРОК стапало : 10,5-11СМ/4,1-4,3" Големина : 45 сад : 11,5 велика Британија : 8,5 еу : 42 цн : 275 должина НА стапалото : 27,5 СМ/10.8" НОГА ШИРОК : 11СМ/4.3" модни ЉУБОВНИЦИ чевли обични чевли Дишење Двојка слободно време папучи овие стилски И едноставен Шос /сандали совршен за секоја пригода, плажа, парк,базен, Или Нормална секојдневна употреба. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.

Главните карактеристики

Избор на клиент