.

.

Женски Спортски Градник Истегнување На Резервоарот За Ками Врвот Обложен Безжичен Вкрстен Грб Јога Градник Јога Елек Беспрекорни Кратки Камизоли Женски Резервоа?

Женски Спортски Градник Истегнување На Резервоарот За Ками Врвот Обложен Безжичен Вкрстен Грб Јога Градник Јога Елек Беспрекорни

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Секси модерен крст назад ремени ви овозможи да пресврт лесно, и може да ја покажат својата убава задната страна. Отстранливите вертикални памучни влошки за градник лесно се чистат.Нашиот спортски градник со средна поддршка совршено одговара и активност со Средно влијание во теретана и обезбедува цел ден удобно.Ставете и извадете лесно ако ви треба.Пакетот вклучува : .Ве Молиме Запомнете : . Совршен за јога, вежбање, фитнес, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Отстранливи чаши за дополнително покривање. Апсолутно без жица и беспрекорно.

Главните карактеристики

Избор на клиент