.

.

кеусн божиќ печатење појавување на семејството божиќ пижами во собата

кеусн божиќ печатење појавување на семејството божиќ пижами во собата

DEN 111.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 34 УЕ : 36 Биста : 94см/37.01" Врвови Ракав : 56см/22.05" Колк : 102см/40.16" Панталони Половината : 65см/25.59" Должина : 101см/39.76" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 36 УЕ : 38 Биста : 99см/38.98" Врвови ракав : 57СМ/22.44" Колк : 106см/41.73" Панталони Половината : 70см/27.56" должина : 103см/40.55" големина : Л Сад : 10 велика британија : 38 уе : 40 Биста : 104см/40.94" Врвови РАКАВ : 58СМ/22.83" колк : 110см/43.31" Панталони половината : 75 CM/29.53" должина : 105cm/41.34" големина : Xl Сад : 12 велика британија : 40 ue : 42 Биста : 108cm/42.52" Врвови Ракав : 59cm/23.23" колк : 114cm/44.88" ПАНТАЛОНИ ПОЛОВИНАТА : 80 CM/31.50" Должина : 107cm/42.13" Божиќ ДИНОСАУРУС ЖЕНИ МАЈКА ПЕЧАТЕЊЕ блуза блузи И Панталони Семејна облека пижами моден дизајн,100% Сосема Нов,Висок Квалитет! Материјал : Тип На Полиестерска Шема : јака За Печатење : должина На ракавот о-врат : Главна Боја На долг ракав : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На вашата кожа ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : Ако сте буцкасти, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 компјутер блузи + 1 КОМПЈУТЕР панталони изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета на вашата кожа. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Нема да се намали во миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент