.

.

Контра Висина Седло Стил Контра Столче Со Тегет Ткаенина и Ноктите Главата Трим

Контра Висина Седло Стил Контра Столче Со Тегет Ткаенина и Ноктите Главата Трим

DEN 1119.84

Пристапност
Во достапна форма

221-4512822855240 Контра Висина Седло Стил Контра Столче Со Тегет Ткаенина и Ноктите Главата Намали од Homeroots.co Произведено Во САД.Столицата За Столче Во Стилот На Седло има удобно тапацирано седиште артикулирано со антички акценти на главата на ноктите што се нанесуваат рачно. Суптилно контурираното седло е на врвот на убаво завршената рамка од цврсто дрво. Цврстиот дрвен мебел е издржлив, цврст и безвременски. Модел Бр : 221-4512822855240. Производител : Homeroots.co Произведено ВО САД. Контра Висина Седло Стил Контра Столче со Тауп Ткаенина и Ноктите Главата Трим. Кујна. Тврдо Дрво, Ленен Тапацир, Пена, Вата. Димензија на производот : 19, 7х14, 2х25, 7.

Главните карактеристики

Избор на клиент