.

.

Табах Нерѓосувачки Челик 4-Решетката Идли Штанд, Го Прави Идлис

Табах Нерѓосувачки Челик 4-Решетката Идли Штанд, Го Прави Идлис

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

Изработен од најфиниот материјал од нерѓосувачки челик кој обезбедува цврстина, квалитет и издржливост. Неговиот дизајн и завршна обработка ќе направат прекрасно искуство во редовна употреба. Дупките во штандот се метод за проверка дали тестото е густо или не. Потребно е густо тесто за да се направи готовиот производ, а дупките служат како точка за проверка. Одличен Квалитет Нерѓосувачки Челик. 4 Лавици-Прави 16 Идлис. Целосно тело од нерѓосувачки челик. Изработката на идли никогаш не била полесна. Дијаметар : 8 & Висина : 6.

Главните карактеристики

Избор на клиент