.

.

Урбани Улични Пупки ЗА LG W-Навистина Безжични Bluetooth Слушалки Со Изолација На Бучава, Засилен Бас и Двоен Динамичен Микрофон-Виолетова

Урбани Улични Пупки ЗА LG W-Навистина Безжични Bluetooth Слушалки Со Изолација На Бучава, Засилен Бас и Двоен Динамичен Микрофон-Виолетова

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Продолжението На Уличните Пупки Урбанкс е тука, носејќи неверојатен звук на сите. Ќе го почувствуватеatамот на секоја бас-линија и удар на секоја гитара во вашето јадро. квалитетот на звукот е толку добар-како да е дел од изведбата на вашиот омилен бенд. Треба ли да се концентрираш? Можете да го слушнете само она што сакате да го слушнете со нашата изолација На Бучава и технологијата За Амбиентален Звук. Додека работите од дома или примате повици, уживајте во мир и тишина без да пропуштите што се случува околу вас. Уличните Пупки на урбанкс 2 го имаат нашиот најтенок и најлесен дизајн досега, и тие се толку удобни за носење што ќе заборавите дека ги носите—барем додека музиката не почне да свири. Уличните Пупки На Урбанкс 2 пристигнаа, овозможувајќи им на сите да уживаат во прекрасните звуци што ги заслужуваат нивните уши. Улични Пупки на Урбанкс 2 за LG W31 - Навистина Безжични Bluetooth Слушалки Со Изолација На Бучава, Засилен Бас И Двоен Динамичен Микрофон-Виолетова • Квалитет На Повик : Одличниот квалитет на повикот гарантира дека вашиот глас се слуша јасно и остро. * Моќен Звук : со моќен бас, ќе можете да ја слушнете и почувствувате секоја растечка нота во вашата плејлиста • . * Амбиентален Звук : Со Технологија За Изолација На Бучава и Амбиентален Звук, можете да уживате во совршениот звук додека сеуште сте дел од вашата околина • . • Опуштено Вклопување : ова е нашиот најтенок и најлесен дизајн досега. Отпорен на пот и изграден за поддршка на најактивниот начин на живот. * Контрола на допир : со чешма, лесно можете да ја контролирате вашата музика и разговор •

Главните карактеристики

Избор на клиент