.

.

Предниот Ред Менс Памук Богата Водат Чино Шорцеви

Предниот Ред Менс Памук Богата Водат Чино Шорцеви

DEN 559.52

Пристапност
Во достапна форма

Рамна предна чино шорцеви ткаенина за истегнување за леснотија на движењеслантирани предни џебови2 задни џебови појас јамкимашина за перење ткаенина : 97% Памук, 3% Еластинска Тежина : 220гсмсајз : 28ин, 30ин, 32ин, 34ин, 36ин, 38ин, 40ин. УТРВ4696. 97% Памук/3% Еластан. Предниот Ред Менс Памук Богата Водат Чино Шорцеви. Дното. Панталони. Појас Јамки. Лето. Мажи. Машко. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент