.

.

Чорапи Ела Магнетни Чорапи - Самозагревање Магнетни Чорапи Унисе

Чорапи Ела Магнетни Чорапи - Самозагревање Магнетни Чорапи Унисе

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Ела Магнетни Чорапи - Самозагревање Магнетни Чорапи Унисекс Карактеристика : 1 Изработен од висококвалитетен полиестерски памук со карактеристики на мек и удобен, има долг животен век.2 дното на чорапите има дизајн кој може самозагревање за загревање и нозете во ладно време.3 чорапи замор на нозете, болка, нервниот систем, самозагревање, отстранување на влага и запирање на мирисот отстранување на оток на нозете и нозете пилинг на кожата, производство на статична масажа на нозете, проток на крв.4 совршена алатка за нозе со проширени вени, како и во бубрежна инсуфициенција.5 Добро За глуждовите и нозете кога смрзнатини.6 за стимулирање на точките на акупунктура. Секојдневна употреба во секое време од денот. Измијте под млаз топла вода без детергенти.7 Одлично За активности на отворено : скијање, сноуборд, пешачење и други спортови.Спецификации : Материјал : , Полиестер Памук Тип : Загради Големина : 19х12х5, 5см; Тежина : 90гр.Стилски И Дише, удобен, спречува уживање во дизајнот ве прави попривлечни. Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент