.

.

Винова лоза Венец Лоза Гранка Венец Декоративни Дрвени Гранче За Занает Декор Врата Куќа

Винова лоза Венец Лоза Гранка Венец Декоративни Дрвени Гранче За Занает Декор Врата Куќа

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис Венците Од Винова Лоза се совршена основа за сушено и вештачко цвеќе; сезонско зеленило; украси; домашен декор; рамки за фотографии и многу повеќе. Може да имате по една за секоја сезона во текот на целата година. Тоа го прави одличен знак за добредојде на вашата влезна врата со додавање на некои бобинки, цвеќиња, лисја и други занаети. Карактеристики-Боја : како што е прикажано. - Материјал : Дрвен. - Големина : Прибл. 30 х 30 х 4см. - ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : Секој украсен венец е рачно ткаен со традиционално дрво од rан, кое е издржливо, долготрајно, декоративно и силно. - КРЕАТИВНИ ЗАНАЕТИ : оваа рамка од венец од дрво може да се користи за различни проекти за правење венци во зависност од сезоната Како Што Се Божиќ, Велигден и Ноќта на Вештерките - УБАВА ДЕКОРАЦИЈА : Користете ги Како врата, ѕид, централни украси за различни празници, свадба, забави, семејни собири ЗА СКАРА, Денот на Благодарноста и многу повеќе за да дадете рустикална атмосфера на фармата. ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : Секој украсен венец е рачно ткаен со традиционално дрво од rан, кое е издржливо, долготрајно, декоративно и силно. КРЕАТИВНИ ЗАНАЕТИ : оваа рамка од венец од дрво може да се користи за различни проекти за правење венци во зависност од сезоната како Што Се Божиќ, Велигден и Ноќта на Вештерките. УБАВА ДЕКОРАЦИЈА : Користете ги како врата, ѕид, централни украси за различни празници, свадба, забави, семејни собири ЗА СКАРА, Денот на Благодарноста и многу повеќе за да дадете рустикална атмосфера на фармата.

Главните карактеристики

Избор на клиент