.

.

Ден На Независноста На мажите Американско Знаме Шорцеви За Плажа Графички Принт Врвка За Влечење Спорт За Одмор Удобни Шорцеви СИНА Големина ХХХХХХХЛ

Ден На Независноста На мажите Американско Знаме Шорцеви За Плажа Графички Принт Врвка За Влечење Спорт За Одмор Удобни Шорцеви

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Хаотагови Денот На Независноста На Мажите Американски Знаме Плажа Шорцеви Графички Печатење Врвка Половината Слободно Време Спорт Удобно Шорцеви Сина Големина Xxxxxlfeutreates : 1.Нашата ткаенина е преполна со удобност карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежна. 2.Повод : погоден за спортови на плажа, давајќи ви кул лето. 3.Мазно чувство. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба. 4.Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/Лето : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Кратка Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Панталони 100% Полиестер. Затворање на врвка. Товарни џебови на страна. НАШИОТ БРЕНД : " ХАОТАГОВИ " секогаш се фокусира на обезбедување на најмодерни и удобни шорцеви на отворено за нашите клиенти. Овие машки шорцеви би можеле да бидат совршен подарок за себе, момче, сопруг, син, татко или други. Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Менс Шорцеви На Дозвола. Менс Шорцеви На Продажба.

Главните карактеристики

Избор на клиент