.

.

Прилагодливи LED Светла, Безжичен Сензор За Допир ПРИЛАГОДЛИВИ LED Светла Под Кујнски Кабинети Скала Коридор Ноќна Светилка, Кабинети Светла

Прилагодливи LED Светла, Безжичен Сензор За Допир ПРИЛАГОДЛИВИ LED Светла Под Кујнски Кабинети Скала Коридор Ноќна Светилка,

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 2 контролен начин : Рачна контрола или контрола од далечинскиот управувач.Производите поминаа CE и rohs сертификација.Со далечински управувач : можете да ја прилагодите топлата бела или бела светлина со далечинскиот управувач.Може да се користи како ноќно светло, кабинетот светлина, рекламирање позадина ѕид тип светлина.Далечинскиот управувач има ефективен опсег од 8 метри и може да контролира десетици светилки во исто време.Спецификација : напојување : 3 x aaa батерии (не ги вклучуваат батериите) Далечински управувач : Вграден Во 1 x CR2025 Светло на батеријата : Топло Бело / Бело (Опционално)режим На Префрлување : 0,8 w Лумени : 80lm Size : ( Dia. х) 6 х 2,5 см / 2,36 х 0,98 инчи (апр.) Список на пакети : 1 x Кабинет Светло1 x далечински Управувач рекламирање позадина ѕид тип светлина. Далечинскиот управувач има ефективен опсег од 8 метри, светло на кабинетот и може да контролира десетици светилки истовремено.

Главните карактеристики

Избор на клиент