.

.

Акихол Дами Лето Блузи Женски Опуштено Вклопуваат Мускулите Ракав Замав Туника

Акихол Дами Лето Блузи Женски Опуштено Вклопуваат Мускулите Ракав Замав Туника

DEN 607.84

Пристапност
Во достапна форма

Женска Класична Верзија на Памучна Екипаж Со Кратки Ракави Лабава Печатена Маица Високи Женски Кошули женска класична верзија на памучна лабава печатена маица со кратки ракави. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дизајн : дизајн на летни врвови краткиот ракав и џебот на градите се едноставни, но класични. Секогаш задолжително за жените. Карактеристика : уникатниот текстуриран материјал на широките кошули има ново чувство на допир. Тој е мек, лесен, пријателски за кожата и удобен за носење. Натпревар : можете да ја спарите цврстата маица со фармерки, панталони, шорцеви, здолниште, чевли, сандали, потпетици и така натаму како што сакате. Прилики : кошулата е погодна за носење за прилики како дома, канцеларија, забава, состанок, дружење, шопинг и патување Во Пролет и лето. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент