.

.

Милуксас Менс Плус Големина Панталони Клиренс Фармерки Тренд Машки Микро Еластична Тенка Вратоврска Еластична Мала Права Нога Фармерки Светло Сина 10

Милуксас Менс Плус Големина Панталони Клиренс Фармерки Тренд Машки Микро Еластична Тенка Вратоврска Еластична Мала Права Нога

DEN 503.68

Пристапност
Во достапна форма

86 "Колк : 110см/43.Специјалниот дизајн на Џеб го прави посекси и попривлечен за носење. Големина : XL Големина.71 "Колк : 102см/40.Карактеристики : Џеб,Секојдневни панталони, Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,есенски и Пролетни секојдневни панталони. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.88 " Дозвола на удобни обични машки панталони.46 " Должина : 112cm/44. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Големина : XXXXL Големина.58 "колк : 122cm/48.01 "Хип : 118cm/46. Големина : Л Големина. Лето Плус Големина Дозвола Машки Панталони. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 36 Половината : 98cm/38. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 32 Половината : 86см/33.Материјал : Полиестер. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 33 Половината : 90см/35. Големина : ХХХЛ Големина. Погоден за Спорт и Секојдневно Носење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.43 "Колк : 114см/44. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 30 Половината : 78см/30.28 "Колк : 106см/41.16 " Должина : 104/40. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 31 Половината : 82см/32.31 " Должина : 108см/42. Мазна мешавина без брчки со фитил од влага и нежно истегнување. Големина : XXL Големина. Сезона : Aut/Зима Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : 75% Полиестер+23% Памук+2% должина На Ракавот : долг стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина : Големина М.

Главните карактеристики

Избор на клиент