.

.

hgw жени чипка долна облека v-вратот градник танга краток ракав врвот долна облека во собата s-3xl долна облека во собата

hgw жени чипка долна облека v-вратот градник танга краток ракав врвот долна облека во собата s-3xl долна облека во собата

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме имајте предвид, кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина. Големина : С Биста : 64-80см/25,6-31,5" Половината : 60-80см/23,62-31,5" Големина : М Биста : 68-84см/26,8-33,1" Половината : 64-84см/25,20-33,1" Големина : Л Биста : 72-88см/28,4-34,6" Половината : 68-88см/26,77-34,7" големина : xl биста : 76-92см/29,9-36,2" половината : 72-92см/28,35-36,2" големина : 2хл биста : 80-96см/31,5-37,8" половината : 76-96см/29,92-37,8" големина : 3хл биста : 84-100см/33.1-39.4" половината : 80-100см/31.50-39.4" женски чипка долна облека V-Вратот Градник танга краток ракав врвот долна облека во собата s-3xl информации за производот : боја : црн бел материјал : полиестер деколте : v-вратот сезона : пролет,Лето ,umn,зима стил : стил тип : долна облека поставува Како да се мие : рачно Миење Ладно место : меден Месец,брачна ноќ, забава за долна облека, облека За спиење, Денот На вљубените.итн пакет : 1 Сет Долна Облека Детали : овој сет на долна облека е составен од ремени и чипка, што е многу посебно и дефинитивно Ќе се допадне овој сет на долна облека има гаќи, И Градник, Кој може да се користи заедно или одделно. Чипката е многу мека и подобро ќе одговара на вашето тело И ќе направи Да се чувствувате опуштено Ако сакате порелаксирано чувство, можете да изберете голема големина. Се препорачува да се користи рачно перење на 30 степени температура на водата. Големина Биста Половината Л 72-88см/28,4-34,6 "68-88см/26,77-34,7" Големина : Л Биста : 72-88см/28,4-34,6 "Половината : 68-88см/26,77-34,7" Мода И нов дизајн. Сосема нов и квалитетен. Доволно издржлив за секојдневно носење. Долна облека со плус големина за жени. Стилски женски комплет за долна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент