.

.

Пролет Бравата Портата Капка Прачка Тешки Портата Бравата Земјата Бравата За Дрво Метални Врати

Пролет Бравата Портата Капка Прачка Тешки Портата Бравата Земјата Бравата За Дрво Метални Врати

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Дали барате професионална и безбедносна брава за вратата за вашата куќа? Не можете да ја пропуштите оваа пролетна брава на вратата! Користејќи безбедни и цврсти материјали од легура на цинк, бравата на вратата може да издржи траен работен век. Лесен за инсталирање и користење, може да ви овозможи да имате добро чувство за користење. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : легура На Цинк. - Големина : 16,00Х3, 50Х2, 80см/6, 29Х1, 38Х1, 10ин. - Прачката за пружина е лесна и практична употреба, непречено отворање и затворање со бравата натоварена со пружина. - Изработена од легура на цинк, прачката за пружина е издржлива и сигурна, силна и цврста и обезбедува траен век на примена. -Брава поставена на подот, дизајнирана за лесна и стабилна инсталација и ви овозможува удобно користење искуство. - Стилски изглед, оваа пролетна прачка може лесно да ја надополни вашата врата од кој било стил на домашен декор. - Бравата работи одлично за да ја држи вратата отворена или затворена, тенок профил и елегантен дизајн се вклопуваат со вашиот декор. Прачката за пружина е лесна и практична употреба, непречено отворање и затворање со бравата натоварена со пружина. / Изработена од легура на цинк, прачката за пружина е издржлива и сигурна, силна и цврста и обезбедува траен век на примена. |Брава поставена на подот, дизајнирана за лесна и стабилна инсталација и ви овозможува удобно користење искуство. |Стилски изглед, оваа прачка за паѓање на пролетта може лесно да ја надополни вашата врата од кој било стил на украсување на домот. |Бравата работи одлично за да ја држи вратата отворена или затворена, тенок профил и елегантен дизајн се вклопуваат со вашиот декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент