.

.

Капак На Прагот На Вратата на автомобилот За Нисан Ланија Добредојдовте Заштита На Педалите Јаглеродни Влакна Налепница На Налепница Праг На Влезната Врата Украс?

Капак На Прагот На Вратата на автомобилот За Нисан Ланија Добредојдовте Заштита На Педалите Јаглеродни Влакна Налепница На Налепница

DEN 200.16

Пристапност
Во достапна форма

4д Налепница За Кожа Од Јаглеродни Влакна Декорација Налепници За Влез На Вратата За Влез Дали имате тешко поправени гребнатини на панелите на вратите на вашиот автомобил?Загрижени сте за гребење на педалите на вратата на вашиот автомобил?Дали панелите на вратите на вашиот автомобил се премногу едноставни и не стилски?Налепницата за заштита од јаглеродни влакна го штити прагот на вратата на автомобилот од гребнатини, модринки или боја.No лесно за пукање. €Висок Квалитет ● капакот На прагот на вратата е изработен од кожа од јаглеродни влакна со силно лепило.2) Откинете го заштитниот филм од позадината и залепете го на металниот дел од оригиналниот праг на вратата на вашиот автомобил. ●Изглед●со функција што не се лизга, Спортска шема, направете го вашиот автомобил висока класа, уникатен и многу повеќе luxurious.Совети : 1) Ако налепницата има брчки кои тешко се измазнуваат, само исушете ја со фен и ќе се израмни.

Главните карактеристики

Избор на клиент