.

.

Широки Панталони За Нозе За Жени Модни Жени Цврст Завој Еластичен Струк Исечени Панталони Секојдневни Спортски Панталони

Широки Панталони За Нозе За Жени Модни Жени Цврст Завој Еластичен Струк Исечени Панталони Секојдневни Спортски Панталони

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : XXXL Половината : 90cm/35.43" Колк : 108cm/42.52" Должина : 82cm/32.28" Големина : XXXXL Половината : 95cm/37.40" Колк : 113cm/44.49" Должина : 83cm/32.68" Големина : XXXXL Половината : 100cm/39.37" Колк : 118см/46.46" должина : 84см/33.07" модни жени цврст завој еластична Половината исечени панталони секојдневен Sweatpants Description : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Точка : Печатење, Среден Струк,Еластичен Половина3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и секојдневен за носење, Нов Изглед, Ново Ти5.Панталоните се совршени за секојдневно, Спорт итн.Информации за производот : Сезона : Лето : Жени, Девојки Стил : Мода,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Декорација : Ништо Што ќе добиете : 1 Х Панталони Спорт. Трчање. Црно. Лето. Здраво драги клиенти и пријатели, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, бидејќи големината на облеката Е Азиска големина, можете да изберете една големина поголема кога купувате облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент