.

.

Харсуни Дами Чевли Стилето Пета Зимски Чизми Колено Висока Чизма Партија Мода Нелизгачки Плоштад Пети Сина 7

Харсуни Дами Чевли Стилето Пета Зимски Чизми Колено Висока Чизма Партија Мода Нелизгачки Плоштад Пети Сина 7

DEN 687.84

Пристапност
Во достапна форма

Направете Го Вашиот Изглед Да Се Истакне : со уникатен квадратен прст, лабава цевка, патент и високи потпетици од стилето, овие чизми високи до колена помагаат да се покажете дека сте мода. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент