.

.

Супер Црвен Блок Ренџели Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Супер Црвен Блок Ренџели Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел Супер Црвен Блок Ренџели Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има супер Црвен Блок Ренџели отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент