.

.

Куче Шмркање Мат Лижат Потрага По Храна Рампа Миленичиња Бавно Храна Обука Миленичиња Третираат Перница

Куче Шмркање Мат Лижат Потрага По Храна Рампа Миленичиња Бавно Храна Обука Миленичиња Третираат Перница

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Ова е уникатна подлога за обука за хранење миленичиња. Можеш да ги скриеш задоволствата или . мала играчка во душекот за шмркање и оставете ги вашите кучиња да ја дознаат. Тоа помага. за да го обучите чувството за мирис на вашето куче, исцедете ја енергијата на вашето куче и . телесната тежина. Тоа е практична и корисна употреба мат за миленичиња. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : Почувствувана крпа. - Големина : 70, 00Х50, 00Х5, 50см/27, 51Х19, 65Х2, 16ин. - Изработен од материјал од ткаенина од филц, безбеден за шмркање и сточна храна за миленичиња, издржлив за долготрајна употреба. Лесно се преклопува за уредно складирање кога не се користи. - Се користи за обука за бавно јадење миленичиња и ослободување од стрес, корисно за хранење миленичиња, потрага по кучиња итн. - Задоволете ги потребите за душкање на кучето и подобрете го чувството и способноста за душкање на кучето. - . Тоа е уникатна подлога за обука на кучиња што му овозможува на вашето куче да најде закуски или мали играчки скриени во подлогата. - Супер голема големина подлога за шмркање, погодна за мали, средни и големи кучиња. 1 х миленичиња шмркаат мат. Изработен од материјал од ткаенина од филц, безбеден за шмркање и сточна храна за миленичиња, издржлив за долготрајна употреба. Лесно се преклопува за уредно складирање кога не се користи. Се користи за обука за бавно јадење миленичиња и ослободување од стрес, корисно за хранење миленичиња, потрага по кучиња итн. Задоволете ги потребите за душкање на кучето и подобрете го чувството и способноста за душкање на кучето. Тоа е уникатна подлога за обука на кучиња што му овозможува на вашето куче да најде закуски или мали играчки скриени во подлогата. Супер голема големина подлога за шмркање, погодна за мали, средни и големи кучиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент